Şok 20 Ağustos Aktüel Ürünler

Şok aktüel ürünler katoloğunda pek çok ürün mevcut. Şok Hafta Sonu Fırsatları aktüel ürünler katoloğu fırsatları ile bu hafta herkesin ihtiyacı muhteşem ürünleri süper fiyatlarla mahallenize kadar getiriyor. Şok marketleri kaliteli, ucuz , fırsatlarla dolu alışveriş imkanı sunuyor.Aktüel ürünlerde bu haftaki ürünler işte burada.

Şok 20 Ağustos 2016 aktüel ürünler katoloğu indirimleri ile tüm takipçilerini mutlu etmeyi başarıyor. Şokta bu hafta yine pek çok indirim var. Bayan bakım ürünlerinden,ev tekstil ürünlerine kadar geniş bir ürün grubu ile Şok bu haftayı da lider açmayı başarıyor. Ürünlerin yer aldığı katologlar ve ürünlerin detayları için devam edelim.

Şok marketlerde bu hafta yine birbirinden ilginç ,ucuz ve yararlı ürünler var.Şok ürünlerdeki indirimleri aşağıdaki listemizden bulabilirsiniz.Şokta Bu Hafta:25 tl ve üzeri alışverişlerde Dove kırık uçlar 5 tl,Elektrikli tekli ocak 39.90 tl,Kablosuz su ısıtıcı 19.90 tl,Emoji nevresim takımı 29.90 tl,Emoji tekli yastık takımı 2.45 tl,Yastık kılıfı 2.25 tl,Örme masa örtüsü 11.90 tl,Su tabancası 5.95 tl,Salkım domates 2.69 tl,Patlıcan 1.69 tl,Armut santa marina 2.99 tl,Çekirdeksiz üzüm 2.25 tl fiyatlarıyla karşınızda olacak.

sok-hafta-sonu-firsat-urunleri-20-agustos-2016-katalogu sok-aktuel-20-agustos-2016-katalogu-sinbo-elektrikli-tekli-ocak

You may also like...

1 Response

  1. Ebru dedi ki:

    Marketlere bir daha ne zaman tablet gelecek… cevaplarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir